Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Materská škola, Iľjušinova 1, 851 01 Bratislava - Petržalka

Spolupráca s EDULABOM- neziskovou organizáciou

EDULAB je centrum moderných technológií zamerané na efektívne aplikovanie informačných a komunikačných technológií a využívanie digitálneho vzdelávacieho obsahu v procese výučby.

Nezisková organizácia EDULAB rozširuje Program podpory digitalizácie škôl o materské školy.

Naša materská škola dlhodobo spolupracuje  na realizovaní vzdelávacích projektoch EDULAB zameraných na inovatívnu predprimárnu výchovu a vzdelávania. V centre EDULAB sa v auguste 2015 konalo prvé oficiálne stretnutie desiatich materských škôl z celého Slovenska, zaradených do siete „Centier excelentnosti“ v rámci Programu podpory digitalizácie škôl. Ich úlohou bude pomáhať ostatným materským školám pri implementácii digitálnych technológií a edukačného obsahu do každodennej činnosti.

Naša MŠ získala status „Centrum exscelentnosti“ a má ambície vzdelávať učiteľky MŠ v problematike implementácie digitálnych technológii do predprimárneho vzdelávania. Vzdelávacie aktivity sú zamerané na všestranný rozvoj osobnosti dieťaťa predškolského veku. Uskutočňujú sa hravou formou, preferujúc skupinovú činnosť detí s možnosťou  využívania modernej technológie a  rešpektujúc aktuálnu vývinovú úroveň dieťaťa.  


 

webygroup

dnes je: 11.12.2018

meniny má: Hilda

podrobný kalendár

Budeme Vás informovať o novinkách v našej škôlke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

Titul Materská škola roka 2014 získala Materská škola Iľjušinova.


1203838

Úvodná stránka